Eng
44

Фінансовий брейн-ринг

Сезон інтерактивних ігор на фінансову тематику в ПУЕТ продовжується. 4 березня 2020 року доценти кафедри фінансів та банківської справи Сидоренко-Мельник Ганна Миколаївна й Тимошенко Оксана Валеріївна організували та провели чергову інтелектуальну гру «Фінансовий брейн-ринг». У дружній атмосфері відбулася зустріч студентів Полтавського університету економіки і торгівлі та Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Під час заходу учасники підготували цікаві презентації команд, із легкістю подолали бліц-турнір на швидкість, пройшли фінансовими лабіринтами цікавих головоломок і креативно представили власні імпровізації. У ході гри студенти продемонстрували ерудицію, кмітливість, у деяких питаннях – гумор та акторську майстерність.

Після підбиття підсумків брейн-рингу без подарунків не залишилась жодна з команд. Усі учасники були нагороджені смачними та корисними призами. Фінансова гра об’єднала студентів різних навчальних закладів та спеціальностей, подарувала присутнім незабутні враження та позитивні емоції. Тож щиро бажаємо всім подальших успіхів та гарного весняного настрою!

1740
БІЛЬШЕ НОВИН