Eng
86

Гостьова лекція «Непокаране зло повертається: Голодомор-геноцид 1932-33 років і геноцид російської федерації під час російсько-української війни 2014-202…»

В історії є така закономірність – якщо засудження злочину не відбулося, то він повториться в майбутньому. Саме це ми спостерігаємо нині під час російсько-української війни: геноцид української нації, знищення людей, нашої історії, ідентичності.

Після Другою світової війни відбувся суд над нацизмом. Тому,  німці, як нація, осмислили наслідки війни і покаялися. Через покаяння вони прийшли до розуміння необхідності розбудови демократичної держави та ідеалів свободи. Комуністична держава Радянський Союз була в числі переможців, а переможців, як відомо, не судять. Як наслідок, після Другої світової війни Україна знову потрапила під окупацію – від нацистських тиранів до радянсько-комуністичного режиму.

Після розпаду СРСР суд над одним з найжорстокіших режимів – комунізмом так і не відбувся. Непокаране зло повернулося до України навалою дикої та жорстокої орди російських окупантів-вбивць.

Ганна Капустян, докторка історичних наук, професорка кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, заступниця голови ГО Національної Асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців не одне десятиліття досліджує цю тему. Докладніше про історичні паралелі боротьби українців за свою незалежність Ганна Тимофіївна розкаже у гостьовій лекції «Непокаране зло повертається: Голодомор-геноцид 1932-33 років і геноцид російської федерації під час російсько-української війни 2014-202…», що відбудеться у четвер, 22 лютого, о 12.40.

Приєднатися до онлайн лекції можна за покликанням: https://us02web.zoom.us/j/89536541506?pwd=cFNzajE5cENwbUhvODcwQlk2Sy9lUT09

БІЛЬШЕ НОВИН