Eng

20

Готуємося до літніх стажувань у Туреччині «Сезон 2019»

17 грудня 2018 року Міжнародний науково-освітній центр розпочав щорічну реєстрацію студентів на програми літнього стажування за кордоном ПУЕТ,зокрема у готельно-ресторанних комплексах Туреччини.

Із 15 січня 2019 року був розпочатий традиційний щорічний марафон співбесід зі студентами ПУЕТ для набору персоналу на стажування в Туреччині у 2019 році. Першими до університету завітали представники мережі готелів «Delphin Hotels Group». За результатами співбесіди, до минулорічної пуетівської команди, охочих повернутися цього року знову на стажування, приєднаються 20 студентів, які будуть працювати в цих готелях.

Продовжили марафон 5 лютого 2019 року партнери ПУЕТ з мережі готелів «Papillon Hotels». Цього року до команди цих готелів повернуться на стажування 5 студентів ПУЕТ. Результати відбору нових членів команди серед наших студентів будуть відомі протягом декількох днів.

У готелях обрані студенти будуть проходити стажування на таких вакансіях:

  • аніматор;
  • офіціант;
  • робота з гостями (Guest relations);
  • хостес.

Нині розпочато процес підготовки пакетів документів обраних студентів на стажування до мережі готелів «Delphin Hotels Group» для оформлення робочої візи в Посольстві Турецької Республіки в Україні. Програми стажування студентів у Туреччині починають діяти з 1 квітня 2019 року. Тривалість стажування – 6 місяців.

ПУЕТ завжди піклується про своїх студентів та робить усе можливе для безперешкодного індивідуального розвитку кожного студента, який мріє про майбутні професійні звершення та прагне досягти своєї мети, отримуючи цінний професійний та  життєвий досвід на своєму шляху.

Отже, нагадаємо, що 2019-2020 навчальний рік розпочнеться для студентів із 1 жовтня 2019 року, що дасть можливість нашим студентам проходити стажування за кордоном, не відриваючись від освітнього процесу.

БІЛЬШЕ НОВИН