Eng

24

Готуємося до реалізації проєктів міжнародної кредитної мобільності Еразмус+

5 листопада 2020 року Юлія Перегуда, директорка міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ, взяла участь у двох Zoom-зустрічах з представниками партнерських вишів за програмою Еразмус+.

Перша онлайн-зустріч – конференція з колегами Утенівського університету прикладних наук (Литовська Республіка), а саме начальником відділу міжнародних відносин, інституційним координатором Еразмус+ Рутою Юргеліонієне та деканом факультету бізнесу та технологій, д-ром Вайдою Барткуте-Норкунієне, була присвячена обговоренню реалізації профінансованого у 2020 році спільного проєкту міжнародної кредитної мобільності Еразмус+, метою якого є обміни викладачами та студентами.

Велика увага була приділена визначенню можливих видів мобільностей (фізична, віртуальна, змішані форми) в умовах пандемії коронавірусу та карантинних обмежень. Обидві сторони зацікавлені у розширенні напрямів співпраці, тому планується активна спільна проєктна робота, проведення спільних наукових досліджень та конференцій, залучення фахівців партнерських вишів до освітнього процесу шляхом онлайн-лекцій.

Друга онлайн-зустріч була організована Еллінським Середземноморським університетом Криту (Грецька Республіка), на яку було запрошено представників всіх його партнерських вишів за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+, в тому числі і ПУЕТ. Д-р Костанстінос Петрідіс, академічний координатор відділу міжнародних відносин, розповів про основні сфери діяльності та напрямки розвитку університету, після чого надав слово кожному учаснику для презентації своїх ЗВО. Обговорювалися всі можливості співробітництва, зокрема і за програмою Еразмус+.

60
БІЛЬШЕ НОВИН