Eng
31

Гра-тренінг «Kids2IT» для старшокласників Полтавської школи №5

31 січня до Полтавського університету економіки і торгівлі завітали старшокласники Полтавської школи №5, для яких проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Матвієнком була проведена гра-тренінг «Kids2IT». Цей формат роботи із учнівською молоддю вже став традиційним для нашого університету. Завдячуючи партнерам нашого університету Харківському IT Кластеру (Kharkiv IT Cluster), ми маємо можливість відкривати перед дітьми широкі простори IT галузі України та переконувати їх у тому, що свої креативні та інноваційні ідеї вони можуть втілювати у життя, не будучи програмістами. Так цього разу участь у грі брало дві команди, які за результатами мозкового штурму та застосування різних тренінгових технологій запропонували наступні креативні ідеї стартапів:

1) енергозберігаюча лампочка із вбудованою WiFi точкою доступу;

2) наручний смарт-годинник, серед функцій якого – стеження на здоров’ям власника (вимірювання температури, артеріального тиску, рівня цукру та багато іншого), синхронізація із профілем сімейного лікаря.

Попри повітряну тривогу, яка змусила переміститися учасникам тренінгу в укриття університету, перебої з електропостачанням тренінг відбувся! І як знати, можливо саме ця зустріч підштовхне юних винахідників до успішних проєктів у майбутньому.

БІЛЬШЕ НОВИН