Eng

48

Хроніка подій: активне та впевнене Життя ПУЕТ під час карантину!

Оголошений у країні загальнонаціональний карантин безумовно додав певного відбитку на освітній процес та організацію роботи університету. Перш за все, ПУЕТ повністю перейшов на дистанційну форму роботи. 

Відзначимо, що маємо багаторічний досвід освіти за дистанційними технологіями, отже,   зробити це було легко. Адже студенти та викладачі університету давно звикли працювати в цьому форматі, й нині всі 100 % задіяні в освітньому процесі.   Залежно від потреб, крім власної продуктивної платформи дистанційного навчання на Moodle,  в освітньому процесі викладачами університету широко застосовуються додаткові технології конференц-зв’язку. 

Саме завдяки наявному досвіду досить ефективно була організована логістика роботи інших підрозділів ПУЕТ, адже матеріально-технічна забезпеченість університету та сучасні технології дозволили мобілізувати зусилля та вирішити це у стислі строки. 

Сьогодні для ефективного функціонування ПУЕТ та вирішення ряду важливих питань на робочому місці присутні окремі керівники певних структурних підрозділів та бухгалтерії. 

Задля дотримання санітарних норм злагоджено, за гнучким графіком та в черговому форматі працюють працівники технічних служб і служба охорони, що забезпечує громадський порядок та збереження майна.

Усі без винятку працівники отримують заробітну плату. Ніхто не пішов у відпустку за власний рахунок. Адже пріоритетом для університету є повага та шана численної родини ПУЕТ. 

Для університету важливі потреби кожного, ми прагнемо спільно вирішувати проблеми, відповідати на запитання та йти вперед. Отже,  кожен із студентів або працівників має можливість звернутися за допомогою й порадою до деканів, директорів, проректорів та керівників інших співробітників університету. Саме для них працюють робочі мобільні телефони.

Сьогодні, як ніколи, колектив університету є згуртованим, мобілізованим та готовим до будь-яких викликів. 

Ми впевнені, що зможемо успішно забезпечити освітній процес поточного навчального року та випуск студентів університету. З оптимізмом дивимося в майбутнє. Усі затверджені вченою радою університету плани виконуються! Немає сумніву, що, як завжди влітку, ПУЕТ організовано та успішно проведе вступну кампанію. 

73
БІЛЬШЕ НОВИН