Eng
91

Хроніка подій: студентські аспекти Життя ПУЕТ під час карантину!

Для студентів нині дуже важливо, щоб університет постійно був із ними на зв’язку. Цього вимагає стурбованість у суспільстві та напруження, що кожен із нас сьогодні відчуває. Отже, #ПУЕТ прагне з кожним із студентів підтримувати контакт, а сучасні технології надають безліч можливостей:

  • для освіти в ПУЕТ є дистанційні технології навчання: можливість в оф- та онлайн-режимах працювати з викладачами. У нас є досвід і впевненість у його ефективності дистанційних технологій, особливо, якщо студент зацікавлений у набутті нових знань. Завдяки платформі Moodle це стає просто. Усі вони виконують установлені правила й умови карантину. Це не складно, особливо для молодої та енергійної людини. Усі студенти, яким було призначено стипендії, отримують її вчасно;
  • для спілкування в ПУЕТ існують окремі чати інститутів, факультетів, випускових кафедр (спеціальностей та освітніх програм) і кураторів у месенжерах (Facebook, Viber, WhatsApp, Telegram), групи в соціальних мережах (Facebook та Instagram). І тут навички молоді стануть у пригоді. Кожен студент уже долучений і навіть не до однієї групи.

Нагадуємо, що під час карантину саме сайт університету, офіційні сторінки університету в соціальних мережах, інформаційні канали в месенжерах є джерелами надійної та актуальної інформації про університет. Про всі розпорядження студенти дізнаються саме через них;

  • для вирішення особистих питань для студентів завжди працюють гарячі лінії мобільного зв’язку. Нагадуємо, що перелік найпоширеніших телефонних номерів можна знайти на головній сторінці сайту та в постах у Facebook та Instagram.

Університет нетерпляче чекає на повернення своїх студентів, працює для цього та оновлюється. Адже попереду багато позитивних новинок.

БІЛЬШЕ НОВИН