Eng
147

IN-GLOBAL – Підвищення знань щодо Європейського простору вищої освіти та глобального діалогу

Запрошуємо всіх членів вищої освіти до участі в публічному опитуванні щодо сприйняття Болонського процесу та Європейського простору вищої освіти (EHEA). Це важливий крок у напрямку зміцнення співпраці між країнами та сторонами, сприяючи глобальному діалогу з питань вищої освіти.

📋 Чому важливо взяти участь? Ваші відповіді відіграють важливу роль у формуванні майбутнього співробітництва в галузі вищої освіти. Результати опитування будуть використані для розробки нових заходів та засобів комунікації, спрямованих на поліпшення взаємодії між країнами та сторонами, що мають інтерес до розвитку освіти.

🗓️ Термін проведення опитування: до 6 вересня 2023 року. 🕶️ Анонімність: Опитування проводиться на засадах повної анонімності.

🔗 Як долучитись? Долучитись до опитування можна за посиланням: https://in-global-ehea.limesurvey.net/ . Просимо обрати пункт “I work/study in the European Higher Education Area (EHEA)” при початку опитування.

📥 Попереднє ознайомлення з анкетою На цій сторінці є можливість завантажити анкету у форматах PDF, Word або OpenDocument, щоб ознайомитись та узгодити відповіді з колегами перед заповненням анкети. Це допоможе вам підготуватись та докладно розглянути питання.

🌐 Долучайтеся до опитування та допоможіть зміцнити співпрацю між країнами та сторонами з метою розвитку глобального діалогу в галузі вищої освіти!

1785
БІЛЬШЕ НОВИН