Eng
78

Іноземні студенти ПУЕТ продовжують знайомство з Україною

12 листопада року іноземні студенти, які навчаються в ПУЕТ з Нігерії, Азербайджану, Гани,  Пакистану, Туркменістану, США, Туреччини,  відвідали одне з найбільших міст України  – місто Харків.

Харків – обласний центр України, що недаремно має титул «український мегаполіс», –  є гігантом вітчизняної промисловості, великим освітнім та культурним центром, найвизначнішим транспортним вузлом української держави.

Спочатку студентам була проведена екскурсія стадіоном «Металіст», що занесений до Державного реєстру національної та культурної спадщини України.

Потім екскурсанти оглянули визначні місця Харкова: Площу Свободи, пам’ятник Г. Сковороди, Покровський монастир та Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова та були здивовані красою шедеврів місцевих вуличних художників та народних умільців.

Але найбільше враження справив центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького з його неймовірними атракціонами та фантастичними скульптурами, де всі знову відчули себе дітьми. Незабутнім був краєвид, який спостерігали з колеса огляду.

Іноземні студенти були дуже задоволені та отримали масу позитивних емоцій і вражень від поїздки.

БІЛЬШЕ НОВИН