Eng

29

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ФІНАНСОВИЙ БАТЛ»

Низку заходів з нагоди святкування Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) продовжено. Сьогодні естафету перехопили школярі. 25.03.2021 року за ініціативи кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ було проведено інтелектуальну фінансову гру «Фінансовий батл» у якій взяли участь команди Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 та Полтавської ЗОШ №8 ім. Панаса Мирного. Синергетичний ефект від поєднання інтелекту, ерудиції та креативу відмітили всі учасники. Знання з економіки та фінансів у щільній зв’язці з талантами та завзяттям школярів потужно вибухнули. Шоу вразило і журі, до складу якого увійшла випускниця кафедри 2017 року, а нині  приватний підприємець Бабак Владислава, викладачі та студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Перемогу виборола команда Полтавської ЗОШ №8 ім. Панаса Мирного, у складі якої були переможці конкурсу «Світ фінансів», що був проведений викладачами кафедри з нагоди Всесвітнього дня заощаджень у жовтні 2020 року.

Вітаємо переможців та учасників інтелектуальної гри «Фінансовий батл»! Подальших творчих успіхів, наснаги та гарного настрою!

70
БІЛЬШЕ НОВИН