Eng
48

Інтелектуальні ігри з нагоди Дня юриста

19 жовтня 2020 року з нагоди Дня юриста  відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли? для юристів» за участю команд студентів 1 курсу спеціальності Право та 4 курсу Полтавського кооперативного коледжу.

Гравці демонстрували навички логічного мислення, уміння працювати в команді та прийняття раціональних рішень.

Було сформовано дві  команди:

«Феміда» (Колесніченко Вікторія – капітан);

«Себек» (Таран Олег – капітан).

Із привітальним словом виступила й відкрила захід д. ю. н., професорка, завідувачка кафедри правознавства Лаврик Г. В.

Ведуча гри, старша викладачка Орел В. А., ознайомила присутніх  із правилами гри та представила учасникам інтелектуальної гри журі, до складу якого увійшли викладачі кафедри правознавства: д. ю. н., професорка Лаврик Г. В., к. ю. н., старший викладач Стрілець Б. В.

Інтелектуальна гра проводилася у два тури. Питання першого туру були присвячені загальновідомим фактам, подіям та явищам, а другого – правовій тематиці. Також відбувся бліц-турнір для капітанів.

Звучали питання «13 сектору» від професорського складу кафедри правознавства.

Команди продемонстрували ґрунтовні знання, мобільність та кмітливість. Члени журі відзначили високий рівень знань, широку ерудицію учасників гри.

У нелегкому поєдинку перемогу виборола команда «Себек»

Усі учасники «Що? Де? Коли? для юристів» залишилися задоволені цікавою грою та затишною атмосферою, що панувала в аудиторії. За результатами інтелектуальної гри всі учасники були нагороджені грамотами, цінними подарунками та солодкими заохочувальними призами.

БІЛЬШЕ НОВИН