Eng
35

Інтерактивне навчання правників: модельне судове засідання

Студентами 2-го курсу спеціальності Право ПУЕТ проведено два модельні судові засідання з розгляду справи по суті в адміністративному судочинстві.

На виконання завдання викладача, студенти самостійно обрали відповідні публічно-правові спори, розподілили учасників судового процесу та повністю відтворили розгляд справи в судовому засіданні у змодельованому приміщенні суду.

Особи, присутні в залі, з цікавістю, стоячи заслухали рішення суду, після чого долучилися до активного обговорення ходу і результатів ділової гри, завдяки якій майбутніми правниками здобуваються практичні навички  роботи не тільки судді, а й секретаря судового засідання, судового розпорядника, свідків, експертів, представників сторін.

Проведення занять у такій формі підтверджує, що діяльність кафедри правознавства ПУЕТ спрямована на прищеплення здобувачам вищої освіти з перших курсів навчання поваги до основних засад (принципів) адміністративного судочинства в Україні задля виховання доброчесних, працелюбних та відповідальних майбутніх фахівців у сфері права.

1785
БІЛЬШЕ НОВИН