Eng
25

Інтернаціоналізація освітньої діяльності ПУЕТ у 2018-2019 навчальному році в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ КА1: Міжнародна кредитна мобільність

Третій рік поспіль із метою реалізації права викладачів і студентів на академічну мобільність та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 579 від 12/08/2015 «Про затвердження Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність» Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ)  є активним учасником програми Європейського Союзу Еразмус+ КА1: Міжнародна кредитна мобільність, що передбачає взаємний обмін студентами й викладачами між ПУЕТ та європейськими університетами-партнерами.  

У 2018–2019 навчальному році активність обмінів Еразмус+ KA1 розпочалася з візиту двох викладачів та одного співробітника ПУЕТ до Університету Фоджа в Італії в І семестрі та продовжилась у ІІ семестрі від’їздом на навчання п’яти студентів до того ж університету в Італії, а також візитів: 1 викладач до Повіслянского коледжу у Квідзині в Польщі, одного викладача до Вищої школи менеджменту інформаційних систем у Латвії, одного викладача та двох співробітників до Громадського інтегрованого центру професійної підготовки Валлє Ельда в Іспанії, 2 співробітників до Університету прикладних наук імені Яноша Кодолані в Угорщині.

Учасниками вищенаведених проектів обміну стали й директор міжнародного науково-освітнього центру (МНОЦ) Юлія Перегуда та завідувач сектору з організації міжнародних професійних стажувань МНОЦ Анна Бичкова, які представили Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» на 9-му Міжнародному тижні з 8 по 12 квітня 2019 року, організованому Університетом прикладних наук імені Яноша Кодолані (KJU), м. Будапешт, Угорщина.

Загалом подія об’єднала науковців та співробітників різних структурних підрозділів університетів з Австрії, Боснії і Герцеґовини, Болгарії, Франції, Грузії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, України, Туреччини та Великобританії. Міжнародний тиждень мав за мету проводити політику інтернаціоналізації шляхом надання міжкультурного досвіду, а також зібрати разом представників партнерських університетів.

Протягом міжнародного тижня була створена платформа нетворкінгу й обміну знаннями та власним досвідом із ряду питань у ході Staff Workshops:

  • інтернаціоналізація;
  • іnfo-Calypsis: Fake news у міжнародних відносинах;
  • оnline сервіси у вищій освіті;
  • створення бренда у вищій освіті: заклики до змін і поліпшення.

KJU організував платформу для спілкування, де представники різних закладів освіти мали можливість провести презентацію свого університету та встановити нові партнерські відносини. Також у ході заходу були проведені перемовини з директором із міжнародних зв’язків KJU Евою Хорваті, результатом яких є домовленості щодо продовження співпраці в рамках програми Erasmus+ та активізації участі в інших міжнародних грантових програмах.

Наступний проект обміну за програмою Еразмус+ КА1: Міжнародна кредитна мобільність відбудеться вже в І семестрі 2019–2020 навчального року. Still going!

БІЛЬШЕ НОВИН