Eng
47

Кафедра Фінансів та банківської справи ПУЕТ постійно підтримує концепцію практико-орієнтованого навчання здобувачів, залучаючи до співпраці своїх випускників

Так, 23 травня 2023 року кафедрою було організовано вебінар «Роль Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у забезпеченні стабільності банківської системи України», головним спікером якого був випускник кафедри – Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію неплатоспроможних банків  Артем Караченцев. Пан Артем розповів про новації функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та особливості гарантування вкладів громадян в умовах воєнного стану в Україні.

31 січня 2023 року кафедрою було проведено зустріч здобувачів із випускницею кафедри 2022 року, фахівцем з публічних закупівель Поліною Карачковською (ТОВ «Надежда 1988»). Пані Поліна поділилася актуальною інформацією про сутність та переваги електронної системи Prozorro та про процедуру організації тендерних закупівель під час воєнного стану.

Дискусії, які завжди виникають під час проведення таких заходів, свідчать про їх доцільність та актуальність проблематики.

БІЛЬШЕ НОВИН