Eng
39

Кластерний семінар для українських команд-виконавців проектів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+

20 вересня 2018 року Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Представництвом ЄС в Україні, за організаційної підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели кластерний семінар для українських команд-виконавців проектів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+.

Нагадаємо, що із 2015 року Полтавський університет економіки і торгівлі виконує проект Еразмус+ АЕSOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посад омбудсмена». Команду проекту на семінарі представили учасниці робочої групи проекту Інна Пахомова та Юлія Перегуда.

Мета заходу: узагальнення поточних результатів виконання проектів, кращих практик використання коштів грантів та виклики, запобігання застосування штрафних санкцій у вигляді зменшення суми гранту.

Під час семінару виконавці проектів презентували кращі практики реалізації проектів (досягнуті результати та доступ до них, ведення документації, управління коштами гранту тощо), поінформували про розробки, їх використання та поширення серед українських колег. Виконавці мали можливість отримати інформацію від Belen ENCISO, проектного менеджера ЕАСЕА-Брюссель, яка відповідає за Україну, щодо підготовки фінансової звітності для подання до ЕАСЕА документації з відповідними підтверджувальними та супровідними документами. Учасники обмінялися досвідом, отримали відповіді на запитання щодо особливостей роботи з документами, проведення аудиту, застосування штрафних санкцій.

БІЛЬШЕ НОВИН