Eng
107

Книга – найкращий подарунок для бібліотеки

З 2011 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) функціонує Азербайджанський культурно-освітній центр, основними завданнями якого є полегшення адаптації іноземних студентів, які навчаються в ПУЕТ, до нових етнокультурних і лінгвістичних ситуацій, які можуть виникати в процесі вивчення іноземцями профільних дисциплін, та ознайомлення студентів і співробітників ПУЕТ з культурою та історією Азербайджанської Республіки. Книжковий фонд Центру постійно оновлюється і зараз налічує більше сотні примірників різноманітної літератури.

26 листопада 2020 року книжкове зібрання Центру поповнилося колекцією цінних видань про історію, культуру й мистецтво Азербайджанської Республіки, подарованих представниками Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, а саме Надзвичайним й Повноважним Послом пані Ельмірою Ахундовою та радником Посольства паном Камалом Халіловим. У тому числі пані Посол передала в дар і власні роботи.

9 грудня 2020 року на прохання пані Ельміри представниками міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ було передано частину видань до фондів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського з метою формування позитивного іміджу Азербайджанської Республіки в Полтаві та задоволення культурних, мовних та інформаційних потреб містян та шанувальників азербайджанського слова. У свою чергу, директорка бібліотеки пані Тетяна Зеленська висловила подяку за внесок у формування книжкового фонду та готовність до співпраці, проведення спільних культурно-освітніх заходів.

БІЛЬШЕ НОВИН