Eng
149

Команда студентів навчального юридичного центру «Правова студія» ПУЕТ взяла участь у гакатоні Street Law 2023 року

Гакатон Street law 2023 року видався надзвичайно цікавим і інформативним. Протягом 4 днів учасникам вдалося прослухати 9 вебінарів та воркшопів, а також виконати 3 завдання, які були спрямовані на креативність команд. У Гакатоні взяли участь 22 обдаровані команди, які доклали немалих зусиль, щоб створити крутий просвітницький продукт.

На виконання завдань командам було надано 200 годин. У цьому їм допомагали експерти, які проводили інформативні воркшопи, а також надавали конструктивні поради стосовно запропонованих завдань.

Кожна команда була налаштована на перемогу, що додавало стимулу для вдосконалення своїх продуктів і самого себе.

Команда ПУЕТу у складі студентів спеціальності Право Величко Діани та Сергія Гаврильєва із задоволенням взяла участь у конкурсі. Його відкриття відбулося 30.10.2023 року. Цього ж дня учасникам було запропоновано 2 воркшопи і вебінар. Перший воркшоп на тему «Освітня кухня. Цікаві інгредієнти для створення сучасного уроку» від Андрія Олійника, директора ліцею, вчителя, автора, тренера НУШ, ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine 2020, TOP 30 Under30. Другий воркшоп – методологія Street law, провела Емі Уоллес, професор-адʼюнкт Нью Йоркської школи права, представниця міжнародної організації STREET LAW, INC. Вебінар присвячувався підслідності корупційних справ та особливостей розслідування топкорупції. Його провів Віталій Пісний, старший детектив-заступник керівника відділу НАБУ. Також у перший день Гакатону команди отримали завдання: підготувати конспект-чернетку майбутнього просвітницького продукту.

01.11.2023 року, другий день Гакатону Street law, був дуже насиченим, адже команди представляли суддям свої конспекти-чернетки. Цього ж дня учасники мали нагоду прослухати воркшоп «Прозора школа: вперед до доброчесності», який провели Людмила Слива, заступниця керівниці Офісу доброчесності НАЗК, керівниця відділу просвітницької роботи та Альона Хилько, менеджерка Офісу доброчесності НАЗК. Не менш цікавий вебінар у цей день провела Ганна Ткаченко, експертка Офісу доброчесності НАЗК, на тему «Антикорупційні месники: хто і як бореться з корупцією в Україні». У кінці дня команди отримали друге завдання: підготувати графічне доповнення до розробленого уроку та презентувати його.

Гакатон продовжився 03.11.2023 року з воркшопу «Великий тест-драйв антикорупційних інструментів для роботи з молоддю у закладах освіти» від Алли Рябухи, амбасадорки програми доброчесності EdCamp Ukraine, начальниці управління Державної служби якості освіти у Сумській області. Далі відбувся воркшоп «Як використовувати мультимедіа для геймифікації освітнього процесу?», який провів Петро Лапчак, менеджер з відбору студентів Української академії лідерства, фахівець у створенні освітніх програм та геймифікації навчального процесу. Команди отримали третє завдання: підготувати правопросвітній відеосюжет або ігрові форми правопросвіти. 

Четвертий день Гакатону припав на 08.11.2023 року і розпочався з представлення третього завдання суддям. Потім були воркшопи «Лайфхаки для проведення інтерактивних уроків: взаємодія зі шкільною аудиторією» від Світлани Бацюкової, координаторки проєкту неформальної освіти «Уроки Європи для шкіл України», проєктної менеджерки, екс-експертки Світового Банку з питань освіти та «Кар’єра комплаєнс офіцера в Україні» від Гліба Бакалова, голови Виконавчого комітету UNIC. Завершився день підведенням підсумків змагання.

Команда ПУЕТу – Easy law за час проходження Гакатону Street law підготувала новий, цікавий просвітницький продукт, наповнений різними інтерактивами, презентаціями, відео та іграми.

Дуже вдячні кожному, хто причетний до організації Гакатону, за можливість взяти участь у такому конкурсі, за неймовірні емоції,  позитив,  приділений час і за збагачення знань у сфері Street law.

БІЛЬШЕ НОВИН