Eng
57

Концерт до Дня Європи

У Полтавському університеті економіки і торгівлі Симфонічний оркестр Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка вітав викладачів, студентів, слухачів соціального проєкту «Університет третього віку» та всіх поціновувачів музичного мистецтва Полтавської громади з Днем Європи.

В Україні цей день сприймається як спосіб шанування спільних з Європою цінностей, спільної історії та спільного майбутнього. Розпочався захід з виконання Державного гімну України та Гімну об’єднаної Європи. Також звучали твори всесвітньовідомих європейських композиторів, які є світовим надбанням. Адже, мистецтво і культура є справжніми послами доброї волі, які працюють без кордонів.

Оркестр, під орудою художнього керівника та диригента Єлізара Пащенка,  представив гостям кращі твори вітчизняних та зарубіжних композиторів.  Досконалість форми, технічна майстерність, високий взірець натхнення та безцінний практичний досвід продемонстрували молоді таланти та досвідчені музиканти оркестру.

Як і кожного дня, присутні віддали шану подвигу українців, які полягли у боротьбі проти підступного ворога, дякували кожному захиснику і захисниці за наше сьогодні й надію на майбутнє. Українці не зупиняються – відновлюють і створюють, навчають і навчаються, приймають нові виклики і розвиваються, допомагають Збройним Силам України, рухаються вперед з вірою в Перемогу та європейське майбутнє.

Дякуємо колективу Симфонічного оркестру Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка, керівнику та диригенту,  –  Єлізару Пащенку, директору коледжу  – Миколі Демченку за чудовий музичний захід.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

60
БІЛЬШЕ НОВИН