Eng
42

Конференція студентів Полтавського університету економіки і торгівлі

23 травня 2023 року у Полтавському університет економіки і торгівлі відбулася Конференції студентів університету, яка пройшла в змішаному форматі. Явка студентів була на високому рівні. Це свідчить про ініціативність, долученість до спільної справи, командність та єдність довкола спільних демократичних та самоврядних цінностей ПУЕТ.

На порядку денному Конференції студентів розглянуті такі питання:

  1. Про організацію виборів представників із числа студентів до складу Вченої ради університету.
  2. Про висунення кандидатів, які братимуть участь у виборах представників із числа студентів до складу Вченої ради.
  3. Про затвердження Виборчої комісії з виборів представників з числа студентів до складу Вченої ради.

 

За питаннями порядку денного ухваленні наступні рішення:

  1. Провести прямі таємні вибори представників з числа студентів до складу Вченої ради університету 30 травня 2023 року в онлайн форматі з використанням дистанційної платформи MOODLE. Голосування провести з 9 до 16 години.
  2. Висунути кандидатами до складу Вченої ради університету та внести до бюлетеня для голосування наступних студентів:

Заїку Анну Владиславівну, студентку 1 курсу, спеціальності «Міжнародні економічні відносини», освітня програма Міжнародний бізнес, ступінь бакалавр.

Лапкуна Михайла Михайловича,  студента 3 курсу, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма Підприємництво , торгівля та логістика, ступінь бакалавра.

Сичук Діну Леонідівну, студентку 1 курсу, спеціальності «Міжнародні економічні відносини», освітня програма Міжнародний бізнес, ступінь магістр.

Філіпповського Антона Валерійовича, студента 1 курсу, спеціальності «Готельно-ресторанна справа»,  освітня програма Готельно-ресторанна справа, ступінь бакалавр.

Шило Каріну Максимівну, студентку 1 курсу, спеціальність «Менеджмент», освітня програма Менеджмент і адміністрування, ступінь магістр.

  1. Затвердити Виборчу комісію з виборів представників з числа студентів до складу Вченої ради університету у наступному складі:

Ханжин Катерина Пилипівна

Бондар Іван Олександрович

Лушина Анастасія Андріївна

Хворост Вікторія Андріївна

Партенадзе Анастасія Русланівна

БІЛЬШЕ НОВИН