Eng

26

Конференція студентів Полтавського університету економіки і торгівлі

5 листопада 2020 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулася щорічна звітна Конференція студентів університету та Звітно-виборні конференції Науково-навчального інституту бізнесу та сучасних технологій, Науково-навчального інституту харчових технологій готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Конференції пройшли в режимі онлайн. Явка студентів була на високому рівні. Це свідчить про ініціативність, долученість до спільної справи, командність та єдність довкола спільних демократичних та самоврядних цінностей у ПУЕТ.

В роботі Конференцій взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура, директорка Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій Аліна Ткаченко та директор Навчально-наукового інституту харчових технологій готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Вячеслав Скрипник.

На порядку денному Конференції студентів розглянуті такі питання:

  1. Звіт голови Студентської ради університету. Доповідач: Негода Марина, голова Студентської ради ПУЕТ (Звіт).
  2. Зміни до Положення про студентське самоврядування ПУЕТ.
  3. Про обрання та затвердження кількісного й особового складу виборчої комісії голови Студентської ради університету.

На звітно-виборних  конференціях Інститутів обрані виконавчі органи студентського самоврядування. До складу студентської ради Начально-наукового інститут бізнесу та сучасних технологій обрано 30 студентів.  Головою студентської ради Інституту стала Бакум Аміна, група МЕВ-21. До складу студентської ради Начально-наукового інституту харчових технологій готельно-ресторанного та туристичного бізнесу  обраний 21 студент.  Головою студентської ради Інституту обрано Осаулко Катерину, група Т-31.

Вітаємо студентів ПУЕТ з обранням до виконавчих органів студентського самоврядування, бажаємо плідної роботи задля розвитку університетської спільноти.

БІЛЬШЕ НОВИН