Eng
77

Конкурс інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини»

У рамках обласної цільової програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 рр. Полтавською обласною державною адміністрацією проводиться конкурс інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини».

Полтавський університет економіки і торгівлі є партнером конкурсу. Так, ректор університету Олексій Нестуля є членом експертного комітету Конкурсу.

Цього року, на розгляд експертного комітету для участі в конкурсі було подано 23 проектні заявки із пріоритетних галузевих напрямів: агропромислова сфера, альтернативна енергетика та енергоефективні технології, ІТ-технології, культура, молодіжний стартап, промислове виробництво; спорт, розваги, дозвілля; туризм.

Так, 15 жовтня 2020 року відбулося засідання експертного комітету з метою підведення підсумків І етапу Конкурсу та визначення учасників ІІ етапу Конкурсу. Участь у засіданні взяла директорка інституту проектів та інновацій Інна Пахомова. За результатами зведених результатів оцінки членів експертного комітету усі учасники переходять до ІІ етапу Конкурсу – навчання.

З 19 по 28 жовтня для учасників конкурсу відбудуться консультації та проведення навчальних тренінгів з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проєктів. Навчання на консультації проводитимуть викладачі та співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі –  доцент кафедри підприємництва, торгівлі і біржової діяльності Ігор Юрко, доцент кафедри підприємництва, торгівлі і біржової діяльності Олена Михайленко, директорка інституту проєктів та інновацій Інна Пахомова.

У результаті навчання учасники сформують свої ідеї у формі відповідних бізнес-планів та зможуть подати їх до заключного етапу Конкурсу, де будуть визначені переможці.

БІЛЬШЕ НОВИН