Eng

18

Конкурс соціального підприємництва в рамках XVIII Міжнародної студентської конференції

Міжнародний науково-освітній центр повідомляє, що Литовський бізнес-університет прикладних наук (м. Клайпеда, Литва) проводить “Міжнародний конкурс соціального підприємництва” разом зі своєю щорічною XVIII Міжнародною студентською конференцією. Учасники як конкурсу, так і конференції зможуть відвідати обидва заходи абсолютно безкоштовно.

23 квітня відбудеться “XVIII Міжнародна конференція студентів”, а 22 і 23 квітня – “Міжнародний конкурс соціального підприємництва”.

Враховуючи глобальну пандемію, обидва івенти відбуватимуться онлайн на платформі «Google meet». Мова презентації та доповіді англійська.

22-23 квітня у вас буде можливість взяти участь у семінарах та майстер-класах з найкращими спікерами та практиками соціального підприємництва з Естонії, Фінляндії, Латвії тощо. Також ви зможете розвинути свою ідею соціального бізнесу та представити її у фіналі.

Рекомендації:

  1. Для участі заповніть реєстраційну форму (окремо або в команді) Посилання                                                                                       Кінцевий термін реєстрації – 01 квітня 2021 року.
  2. Якщо у вас немає ідеї щодо соціального бізнесу, то вкажіть, що хочете знайти команду, до якої ви зможете приєднатися. Перед подією, учасники заходу (у яких немає команд) отримають електронний лист, де вони зможуть обрати тему. Організатори знайдуть команду, яка найкраще підходить, і всі учасники будуть об’єднані у групи до початку заходу. Вони матимуть можливість розпочати спільну роботу та підготуватися до змагань.
  3. Учасники отримають допомогу менторів та розвинуть навички під час роботи над своїми бізнес-рішеннями впродовж змагань.

Призи:

1 місце – подарунковий купон від «Social enterprise» (200 Євро) + подарунковий пакет.

2 місце – подарунковий купон від «Social enterprise» (100 Євро) + подарунковий пакет.

3 місце – подарунковий купон від «Social enterprise» (50 Євро) + подарунковий пакет.

Джерело

БІЛЬШЕ НОВИН