Eng

44

Кооперативні заклади вищої освіти не залишились осторонь!

23 березня 2022 року ПУЕТ долучився до наради ректорів і директорів закладів вищої освіти споживчої кооперації України у режимі відео конференції організоване Всеукраїнською центральною спілкою споживчих товариств.

Лідією Герасимівною Войнаш директоркою Департаменту кадрової політики, освіти і науки Укркоопспілки та НМЦ «Укоопосвіта» разом з очільниками кооперативних закладів вищої освіти було розглянуто нагальні питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

З перших днів війни кооперативна спільнота долучилась до волонтерського руху на поміч збройним силам України та територіальній обороні. З напливом внутрішньо переміщених громадян із районів бойових дій кооперативні заклади вищої освіти не залишаються осторонь. Їх розгалуджена система дозволила надати прихисток для тисячі внутрішньо переміщених громадян та забезпечити їх проживанням та харчуванням.

Результатом проведеного засідання стало планування щотижневої наради для обговорення найбільш проблемних та актуальних питань організації освітнього процесу в кооперативних закладах вищої освіти, підтримки здобувачів вищої освіти та колективного вкладу в Перемогу.

Все буде Україна!

65
БІЛЬШЕ НОВИН