Eng

22

КРУТО в ПУЕТ разом із компанією «Нова пошта»

На попередніх двох тренінгах у рамках проекту «КРУТО» від компанії «Нова Пошта», що проходять у ПУЕТ, фахівець відділу навчання Дарія Коваль навчала створенню крутих презентацій та опановувати страх під час публічних виступів.

Під час першого разом з учасниками розглянули етапи підготовки презентації, а саме: як підготувати не тільки матеріали виступу, а й перебороти хвилювання, як зацікавити аудиторію та донести інформацію, а також знайти контакт зі слухачами. Обговорили чого не варто робити під час виступу та як тримати увагу аудиторії на собі.

У ході другого тренінгу студенти у формі гри навчалися опановувати страхи під час публічних виступів. Розбирали цілі бізнес-презентацій, адже під час них можливо не тільки інформувати у вигляді лекції, доповіді чи звіту, а й спонукати та переконувати до дій.

Підсумовуючи роботу, варто зазначити, що в підготовку презентації потрібно вкладати скільки ж сил, як і в сам виступ. Головне зберігати спокій та з душею ставиться до власної роботи!

Попереду ще 3 модулів, які стануть у пригоді молодому спеціалісту незалежно від напряму діяльності.  Головною можливістю стає розуміння – що потрібно для побудови своєї КРУТОЇ в усіх значеннях кар’єри!

БІЛЬШЕ НОВИН