Eng

30

Курси підвищення кваліфікації за програмою «Основи інклюзії. Створення індивідуального освітнього середовища дитині з особливими освітніми потребами»

У період із 08 по 12 лютого 2021 року відбулося навчання на курсах підвищення кваліфікації Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за акредитованою спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки за навчальною програмою «Основи інклюзії.  Створення індивідуального освітнього середовища дитині з особливими освітніми потребами» працівників Кіровоградського кооперативного коледжу еконо­міки і права імені М. П. Сая та Центральноукраїнського державного педаго­гічного університету імені В. Винниченка у кількості 32 особи.

Автор курсу – Зайцев Сергій Володимирович, директор Кому­наль­ного закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради», учитель української мови та літератури Комунального закладу «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа № 39», учитель вищої категорії, звання «вчитель-методист».

Метою програми є: розвиток і вдосконалення професійних знань та умінь педагогів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами; оволодіння основними методами, прийомами та технологіями  інклюзивного навчання в закладах освіти; формування управлінських та професійних компетентностей у галузі інклюзивної освіти.

За період навчання викладачі набули таких компетентностей: управлінська, інформаційно-комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична, професійна.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

21
БІЛЬШЕ НОВИН