Eng

19

Лауреат у номінації «Кращий студент громадський діяч України» Богдан Войт вивчає менеджмент у ПУЕТ

Наприкінці 2018 року в місті  Херсон відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України», організатором якого виступили ВМГО «Студентська республіка».

Цей конкурс об’єднав у собі  переможців регіональних етапів, які представляли  свій регіон та навчальний заклад і змагалися на звання «Кращого студента України» в одній із 10 номінацій: «Кращий студент України» (комплексна характеристика), «Кращий студент-аналітик України», «Кращий студент-громадський діяч України», «Кращий студент-дизайнер України», «Кращий студент-медійник України», «Кращий студент-науковець України», «Кращий студент-програміст України», «Кращий студент-спортсмен України», «Кращий студент-підприємець України», «Кращий студент-профспілковий активіст України».

У номінації «Кращий студент-громадський діяч України» свій регіон та Полтавський університет економіки і торгівлі представляв  студент 4 курсу спеціальності «Менеджмент» Войт Богдан,  який став лауреатом у цій номінації.

Свою громадську позицію Богдан проявляє ще із шкільних років, активно беручи участь у регіональних, обласних та всеукраїнських проектах, конкурсах та форумах, спрямованих на розвиток громадського сектора та молодіжної політики в Україні. Молодий лідер на відмінно закінчив Новомосковський кооперативний коледж економіки та права імені С. В. Литвиненка та продовжує розвивати свій потенціал в університеті.

Богдан є засновником, організатором і керівником проекту, який на сьогодні переріс у громадську організацію під назвою «Громадський Рух «Могутня Держава», ідеєю та метою якого є створення громадських інститутів для суспільного діалогу та реалізація спільних проектів із громадськими організаціями всієї України.

Одночасно із громадською діяльністю Богдан Войт є молодіжним тренером із лідерства, де в рамках різних проектів проводить тренінги і семінари з тематики лідерства, time-building та time-management.

Вітаємо Богдана із заслуженою нагородою та пишаємося тим, що він у славній команді Полтавського університету економіки і торгівлі.

65
БІЛЬШЕ НОВИН