Eng

27

ЛІДЕРСЬКА СТИПЕНДІЯ для випускників, що прагнуть змінити суспільство на краще

ДОСВІД НАЙПРОГРЕСИНІШИХ КРАЇН СВІТУ ПІДТВЕРДЖУЄ – ОСВІТА

Є НАЙБІЛЬШ ПОТУЖНИМ ІНСТРУМЕНТОМ ДЛЯ ПОЗИТИВНИХ

ЗМІН У СУСПІЛЬСТВІ

Простими словами, чим більше в країні розумних та культурно розвинутих людей, тим краще в ній живеться. Саме тому вчителі відіграють надважливу роль перших впливових лідерів для кожної дитини. Вони можуть або розкрити потенціал школярів та надихнути їх на нові звершення, або відбити мотивацію до навчання та саморозвитку назавжди. Світова ініціатива Teach for All та програма Навчай для України прагнуть трансформувати освіту за допомогою мотивованих і талановитих молодих людей.

Ми обираємо найбільш прогресивних випускників українських вишів та пропонуємо їм стати справжніми змінотворцями, зайнявши менторську позицію вчителя в одній з українських сільських шкіл. Протягом двох років наші стипендіати отримують другу вищу освіту, викладають улюблену дисципліну в школі, практикують лідерські навички та трансформують місцеву спільноту, надихаючи своїм прикладом школярів та інших вчителів. Все для того, щоб спровокувати зміни там, де вони найбільше потрібні, та відкрити нові можливості для дітей, незалежно від місця їхнього проживання.

Ця программа для вас, якшо ви:

  • прагнете розвиватися, як лідер/ка
  • отримали освіту бакалавра, спеціаліаста чи магістра
  • на відмінно знаєте один із основних предметів шкільної програми
  • хочете отримати
  • по-справжньому
  • впливову работу, яка трансформує українське суспільство
  • плануєте здобути другу вищу освіту
  • готові на час програми переїхати в село чи маленьке містечко, аби розвивати зміни на місцях

ЕТАПИ ПРОГРАМИ

АПЛІКАЦІЙНА ЗАЯВКА – Ваша перша можливість розповісти про себе, свій досвід, сильні сторони та мотивацію участі в програмі.

ІНТЕРВ’Ю – Особисте знайомство із вибірковою комісією та можливість розповісти більше про ваші цілі, а також те, що ви можете привнести до програми як учасник. Додатково на інтерв’ю можна дізнатися більше про лідерську стипендію та роботу проєкту.

ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ – Участь у практичних вправах: групова та індивідуальна робота, кейси, тести та інтерв’ю, які допоможуть оцінити ваші сильні сторони на практиці, а також зони розвитку відповідно до ролі учасника програми.

ЗАПРОШЕННЯ НА ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ – Відібрані кандидати отримують пропозицію взяти участь в п’ятитижневій інтенсивній підготовці, що покликана допомогти вам підготуватися до участі в програмі. Під час неї ви отримуєте близько 250 годин навчання, коучингу та практики.

СТАРТ РОБОТИ ТА ПІДТРИМКА З БОКУ КОМАНДИ НАВЧАЙ ДЛЯ УКРАЇНИ – Працевлаштування в школу та старт навчання на магістратурі з педагогіки в університеті імені Грінченка. Менторські сесії та коучинг із боку команди Навчай для України та інших експертів.

Детальніше

74
БІЛЬШЕ НОВИН