Eng

35

Лідерство у сучасному просторі

28.01 студенти Полтавського університету економіки і торгівлі відвідали тренінг “Лідерство у сучасному просторі”, що проводився за сприяння Студентської ради м. Полтава, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, КУ “Обласний молодіжний центр”. 
Захід проводився у приміщенні Полтавської обласної універсальної бібліотеки ім. І.П. Котляревського за участю професійних тренерів, у тому числі волонтера Корпусу миру США в Україні. Серед присутніх були студенти інших вищих навчальних закладів та шкіл Полтави. Відкрили захід промови міського студентського голови Олександра Глазова, директора “Обласного молодіжного центру” Анатолія Безпалюка. 
Захід виявився досить тривалим, але дуже інформативним та цікавим. Всього за кілька годин талановиті тренери допомогли учасникам сформувати навички ефективного спілкування, самопізнання та свідомого ставлення до життєвого вибору, інноваційного підходу напрямку національно-патріотичного виховання, розвинули лідерські якості та здібності, покращили вміння працювати в команді.

БІЛЬШЕ НОВИН