Eng
639

Літературна зустріч із Надією Гринь у ПУЕТ

7 листопада 2023 року майбутні філологи, здобувачі вищої освіти за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» мали можливість особисто поспілкуватися з відомою полтавською поетесою, членом Полтавської спілки літераторів, лауреатом премій імені І. П. Котляревського та Панаса Мирного, дипломантом літературно-мистецької премії імені В. Малика Надією Гринь. Авторка текстів близько сорока пісень, що звучать у виконанні народних, заслужених артистів України, та понад десяти поетичних збірок завітала на літературну зустріч до Полтавського університету економіки і торгівлі.

Поезія Надії Гринь зворушує своєю колоритністю, відкритістю, патріотизмом і безмежною любов’ю до життя. Тематика її творів надзвичайно широка: від дитячих спогадів до глибоких текстів про кохання. Особливу увагу привертає поезія, присвячена любові до Батьківщини, підтримці українців у складних умовах сьогодення та вшануванню пам’яті про національних героїв. Завдяки Надії Гринь побачила світ книга-реквієм, книга-спомин «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк». Ця книга стала четвертим мистецький пам’ятником полтавцям, які віддали своє життя за Батьківщину. Дмитро Коряк – наш земляк, громадський активіст, боєць полку «Азов», люблячий і єдиний син у матері, що загинув під Маріуполем, захищаючи Україну.

На жаль, війна з російським агресором досі триває. Але ми віримо, що пам’ять про загиблих героїв нас згуртує, дасть силу та наснагу для зміцнення власної держави. Перемога обов’язково буде за нами.

БІЛЬШЕ НОВИН