Eng

25

Магістри-менеджери відвідали місце свого потенційного працевлаштування

У жовтні 2021 р. студенти освітніх програм «Менеджмент» і «Бізнес-адміністрування» в рамках вивчення дисципліни «Основи іміджелогії» та з метою ознайомлення з особливостями  роботи і вимогами до кандидатів на працевлаштування відвідали компанію «Суспільне Полтава». Відомий у Полтаві радіожурналіст Олександр Бобошко люб‘язно розповів здобувачам освіти про історію та сьогодення компанії. Показав знімальний майданчик, робочі місця телеведучих, радіоведучого та звукооператора, окреслив коло професій, необхідних для функціонування телерадіокомпанії та вимоги до кандидатів на їх заміщення.

Дуже цікавим виявилося і спілкування з шеф-редактором Новин у «Суспільному Полтава» Каріною Москаленко. Говорили і про процес зйомок новин, і про режим роботи кореспондентів та інших працівників каналу, і про принципи роботи на різних посадах у компанії, і про вимоги до співробітників. Каріна поділилася секретами про те, як краще виглядати в кадрі та як працювати з голосом. Одразу ж було проведено і майстер-клас для студентів, на якому вони вчилися працювати з суфлером, спробували самі читати новини як теле- та  радіоведучі. Зрозуміли, наскільки цікава, важлива, відповідальна та одночасно непроста робота новинних каналів. 

Зустріч виявилась не тільки змістовною, але і дуже емоційною, такою, що змушує замислитись. А дехто зі студентів вже прийняв рішення спробувати себе у якості майбутніх працівників «Суспільного».