Eng
43

Майбутні перекладачі в ліцеї № 17 «Інтелект»

18 квітня ліцей № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради гостинно відчинив свої двері для філологів другого та третього курсів Полтавського університету економіки і торгівлі.

Майбутні перекладачі: Бутов Максим, Чуйко Діана, Чуль Світлана (Філ б-21)  і Мироненко Вікторія (Філ б-31) презентували ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», продемонструвавши навички послідовного перекладу з української мови на німецьку та англійську.

Учні 11-х класів із захопленням сприйняли презентацію спеціальності, виявили неабияку зацікавленість професійною майстерністю молодих перекладачів і висловили своє щире захоплення їхніми вміннями.

Захід пройшов у дружній, теплій, невимушеній атмосфері.

Професорсько-викладацький склад кафедри української, іноземних мов та перекладу Полтавського університету економіки і торгівлі висловлює щиру вдячність колегам – учителям іноземних мов ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за плідну співпрацю та можливість поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами.

Співпраця між університетом і ліцеєм дає можливість майбутнім філологам набути практичного досвіду, а учням – покращити свої навички перекладу й розширити знання з англійської та німецької мов.

БІЛЬШЕ НОВИН