Eng
46

Майстер-клас від фахівців-криміналістів

З метою закріплення на практиці знань із навчальної дисципліни «Криміналістика» 26 лютого 2021 року відбувся майстер-клас від фахівців-криміналістів Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Експертної служби МВС України (НДЕКЦ).

Студенти груп ПРб-31, ПРбінт-11 денної форми навчання спеціальності Право ознайомилися з короткою характеристикою роботи НДЕКЦ та напрямами діяльності, які він здійснює: судово-експертна діяльність, участь у досудовому розслідувані та судовому розгляді. Окрім того, у НДЕКЦ проводять психологічні експертизи за експертною спеціальністю 14.1 Психологічні дослідження за заявами від фізичних та юридичних осіб.

Студенти мали змогу детальніше ознайомитися з методикою проведення різних видів експертиз, поспілкуватися з експертом відділу криміналістичних видів досліджень, набути практичних навичок проведення дактилоскопічної експертизи.

«Родзинкою» зустрічі став тренінг з основ дактилоскопії, під час якого учні навчилися знімати відбитки пальців за допомогою криміналістичної техніки. Майбутнім юристам було продемонстровано методику знімання відбитків за допомогою різних типів порошку та магнітного пензля. Кожен присутній мав змогу не лише на власному прикладі ознайомитись із технікою зняття відбитків за допомогою типографської фарби, валеку та скотчу, але й потренуватися з колегами.

Після майстер-класу студенти висловили слова вдячності Полтавському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру Експертної служби МВС України за цікавий і корисний захід.

БІЛЬШЕ НОВИН