Eng
46

Меморандум про співпрацю і партнерство з КЗ «Центр учасників бойових дій» Полтавської міської ради

Розуміючи важливість спільної діяльності щодо захисту прав, гуманітарної підтримки та соціальної інтеграції ветеранів та інших громадян, які постраждали від війни, Полтавський університет економіки і торгівлі, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Комунальний заклад «Центр учасників бойових дій» уклали Меморандум про співпрацю і партнерство.

Метою меморандуму є втілення ефективних форм співпраці задля захисту прав та підтримки процесів соціальної інтеграції ветеранів, для підвищення спроможності та розвитку громади в різних напрямках.

На базі ПУЕТ успішно діє проєкт з Реінтеграції ветеранів/ ветеранок  та членів їх родин через створення освітніх можливостей, створено ветеранський простір.

Об’єднання зусиль університетської спільноти, громадської організації та профільної комунальної установи сприятимуть створенню позитивного іміджу ветеранів, інтеграції їх у соціально-економічний, громадський простір, залученню до підприємницької діяльності, розвитку власного бізнесу, реалізації спільних проєктів у сфері освіти, культури, спорту, туризму та стратегічного розвитку громади.

1787
БІЛЬШЕ НОВИН