Eng
35

Міжнародне освітнє стажування

З метою підвищення кваліфікації, комплексного вивчення ефективних практик, актуальних питань освіти та науки, ознайомлення з європейським педагогічним досвідом і новітніми інноваційними технологіями у вищій освіті, з 14 вересня по 9 жовтня 2020 року доцентка кафедри педагогіки та суспільних наук  Світлана Шара пройшла онлайн-стажування для науково-педагогічних працівників на базі Економічного університету (м. Краків, Польща).

Програма стажування включала три навчальних модулі:  1. Мобільність в освіті. 2. Європейська та польська системи вищої освіти. 3. Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові інноваційні методи навчання.

Цікаві,  змістовні лекції та вебінари,  проведені польськими професорами Яцеком Кліх, Анетою Поврожник, Марео Беніо, Анною Станіславською-Мішке, дали розуміння, що поширення європейських пріоритетів та цінностей у галузі професійної освіти й науки сприяє подальшій інтеграції України в європейське суспільство.

Стажування було організоване командою ELPD (Європейська ліга професійного розвитку) за допомогою використання платформи zoom, із професійним перекладом лекцій і вебінарів на українську мову. Обов’язковою умовою для кожного учасника була залікова робота – написання власного проєкту у вигляді есе на тему «Досвід застосування сучасних новітніх методик у вищій школі». Стажування в Економічному університеті Кракова надає нові теоретичні та практичні знання, можливість опанувати новітні методики, набути досвіду викладацької діяльності, обмінятися корисною інформацією із зарубіжними колегами й отримати нові наукові зв’язки. Після навчання учасникам був виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 120 год.

БІЛЬШЕ НОВИН