Eng

32

Міжнародне стажування й участь у Міжнародному форумі «Угода про асоціацію: рушійні інтеграційні зміни»

Міжнародне стажування й участь у роботі ІІІ Міжнародного науково-практичного форуму «Угода про асоціацію: рушійні інтеграційні зміни», що відбувся 2–10 березня 2019 року в місті Братислава (Словацька Республіка), здійснив професор кафедри менеджменту ПУЕТ, доктор наук із державного управління Ігор Козюра. Співорганізаторами форуму, присвяченого актуальним проблемам співробітництва між Україною та Європейським Союзом в аспекті Угоди про асоціацію, виступили Центр стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку, Всеукраїнський інститут євразійських досліджень та сходознавства (Україна), Кошицький технічний університет і Міжнародне академічне співтовариство імені Михайла Балудянського (Словаччина).

Під час роботи форуму учасники з Болгарії, Словаччини, Грузії та України ознайомилися з організацією освітнього процесу й відвідали один із найстаріших і найбільших університетів Центральної Європи – Віденський університет (Австрія), а також були провідні словацькі заклади вищої освіти: Пан-Європейський університет у м. Братислава, Дубницький технологічний інститут у м. Дубниця-над-Вагом та Кошицький технічний університет у
м. Кошице. Так, у ході зустрічі учасників із ректором університету «Дубницький технологічний інститут» п. Томашем Ленгиелфалуши керівному складу навчального закладу Ігорем Козюрою було представлено інформаційні матеріали про ПУЕТ, передано до університетської бібліотеки примірники авторських видань; визначено питання взаємного інтересу й закладено основу для укладення Угоди про співпрацю між ДТІ та ПУЕТ.

Регламент роботи форуму передбачив також пленарні й секційні засідання, панельні дискусії, науково-методологічні семінари, круглі столи, тренінги, тематичні зустрічі, обговорення партнерської співпраці, ознайомлення з культурною спадщиною міст Австрії, Чехії, Словаччини й Угорщини.

За результатами роботи кожен учасник форуму отримав європейський сертифікат про проходження міжнародного стажування у форматі 6-ECTS, а також англомовний додаток до нього за відповідним напрямом професійної діяльності. Наукові доробки учасників було опубліковано в колективній монографії англійською мовою (видання США). Монографію розміщено та проіндексовано в наукових депозитаріях, у тому числі в Social Science Research Network, що є частиною видавництва Elsevier.

БІЛЬШЕ НОВИН