Eng

160

Міжнародний конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge – 2022 відкрили для учасників з України!

У нас чудова новина!  Міжнародний конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge – 2022 відкрили для учасників з України!

Це конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти з університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark та молоді підприємці. Конкурс Big Idea Challenge заохочує молодих людей розробити інноваційний стартап і розповісти про це світові.

Організатор конкурсу – Бізнес-акселератор London Metropolitan University (Великобританія) за підтримки Британської Ради. Цей рік буде четвертим в історії цього конкурсу для України. Нагадаємо, що Полтавський університет економіки і торгівлі є партнером програми та регіональним координатором конкурсу.

Цей конкурс – чудова можливість для молодих талантів у сфері креативних індустрій та студентів заявити про свою ідею на міжнародному рівні та отримати підтримку від провідних британських експертів. Переможці отримають грошовий приз до 2000 фунтів стерлінгів, бізнес підтримку та менторство від міжнародних експертів бізнес-акселератору London Metropolitan University.

До участі в конкурсі приймаються ідеї в трьох категоріях: цифрові технології, соціальний вплив та креатив. Учасниками можуть бути особи у віці від 18 до 35 років, які мають українське громадянство. З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://puet.edu.ua/uk/big-idea-challenge-2022

До того ж 29 квітня о 15.30 команда Creative Spark Poltava проводить онлайн-вебінар “Міжнародний конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge – 2022. Умови участі” у вільному доступі, під час якого докладно пояснить всі умови конкурсу та відповість на запитання учасників.

Під час вебінару дізнаєтесь:

  • Що таке конкурс Big Idea Challenge – 2022 та чому варто взяти в ньому участь
  • Основні умови конкурсу та вимоги до учасників
  • Ключові дати та призи для переможців
  • Поради щодо створення відео-пітчу

Доєднатись до вебінару можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/82330814783?pwd= або на Фейсбук сторінці Creative Spark Poltava https://www.facebook.com/creative.spark.poltava

Всі українці зараз об’єднані думками навколо наближення перемоги, проте підтримка економічного відновлення і зростання стане ключовим пріоритетом протягом наступних кількох місяців. І подібні заходи вкрай важливі і необхідні для нормалізації суспільно-економічної сфери.

Заходи реалізуються в рамках програми Британської Ради Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», ГО “Ко-Імпакт” та Університетом Портсмуту (Велика Британія)

#MyCreativeSpark

22
БІЛЬШЕ НОВИН