Eng
34

Міжнародний науково-освітній центр долучився до онлайн-заходу «International Days»

17-19 червня 2021 р. директор Міжнародного науково-освітнього центру Юлія Перегуда та завідувач сектору з організації міжнародних професійних стажувань Тетяна Писаренко взяли участь в онлайн-заході «International Days», організованому Повісланським  університетом у Квідзині (Республіка Польща) – партнером ПУЕТ за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ КА1.

Повісланський університет уже втретє організовує International Days з партнерськими університетами задля обміну досвідом. Цьогоріч подія зібрала понад 60 студентів та представників Міжнародних офісів з різних країн світу: Індія, Йорданія, Філіппіни, Білорусь, Хорватія, Палестина, Македонія та ін.

Програма триденного івенту була насиченою. Вона включала презентації ЗВО та дискусії на теми інтернаціоналізації університету, реалізації програми Еразмус+, можливостей навчання для студентів за кордоном, роботи університету під час пандемії тощо.

День 1:

1. Презентація програми Еразмус+, включаючи можливості для студентів та випускників в окремих університетах; презентація університетів-партнерів.

2. Дискусія – як підвищити престиж та бренд університету на основі кар’єри та успіхів випускників, банк ідей для спільної співпраці.

3. Досягнення наших студентів та випускників є успіхами і наших університетів – це час для живого студента.

День 2:

1. Досвід студентів – бенефіціарів програм/проектів мобільностей – вплив на професійне життя. Розвиток кар’єри у поєднанні з особистісним розвитком – що ви отримали, перебуваючи в іншій країні?

2. Студентська консультативна панель – що вони хотіли б знати перед від’їздом на Еразмус+, поради студентів іншим учасникам щодо участі.

3. Міжнародний статус студента – очікування/ реальність – чого не вистачало та яка ініціатива була найціннішою у приймаючому університеті.

4. Підтримка іноземних студентів університетами під час пандемії.

5. Формування компетентності міжкультурної комунікації шляхом закордонного стажування. Культурні умови – бар’єри та можливості.

6. Погляд підприємців – досвід, специфіка роботи, шанси для студентів.

День 3:

1. Процес інтернаціоналізації університету в умовах пандемії/ Інтернаціоналізація під час пандемії/ Інтернаціоналізація Македонської системи освіти / Таблиця мобільності.

2. «Діджиталізація» для інституційного сталого розвитку.

3. Подвійний диплом як елемент розширення інтернаціоналізації Університету.

4. Перші кроки випускника на ринку праці – цінність професійно-технічних навчальних закладів.

5. Пандемія зі студентської точки зору. Онлайн-навчання як альтернативна форма навчання. Навчання під час пандемії. Чому воно того варте?

6. Пандемія Covid-19 та попит на медичні курси/ нові спеціальності. Проблема глобального дефіциту медичного персоналу.

БІЛЬШЕ НОВИН