Eng
43

Міжрегіональний освітньо-професійний курс «Державотворець: Дії заради змін»

З 15 по 21 квітня у м. Дніпро відбудеться курс, призначений для 20 осіб, які будуть обрані на конкурсній основі. Ці щасливчики отримають унікальну можливість взяти участь у комплексній навчальній програмі, яку проведуть провідні фахівці у сферах державного управління, соціально-відповідального бізнесу та організації громадської діяльності.

І не лекціями єдиними! На учасників чекають тімбілдінги для обʼєднання з однодумцями та ознайомчі візити до регіональних органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу та неурядових організацій!

Під час проходження Курсу учасники забезпечуватимуться проживанням, харчуванням, навчальними матеріалами та компенсацією вартості проїзду.

До участі запрошуються кандидати, що проживають на території Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Реєстрація триватиме до 31 березня включно, тож без вагань переходь за посиланням та лови свій шанс інтегруватись у спільноту державотворців!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsSTeu-FQqbQQczGxIbKYCpCVKmZZaSEFmFUre9kbIvr5PDw/viewform

60
БІЛЬШЕ НОВИН