Eng

19

МОЖЛИВОСТІ КАР᾿ЄРИ У СФЕРІ СТРАХОВОГО БІЗНЕСУ: ОН-ЛАЙН ДІАЛОГ ФІНАНСИСТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ З РОБОТОДАВЦЕМ

Ефективна багатостороння взаємодія між вищим навчальним закладом і стейкхолдерами є сьогодні запорукою продуктивного розвитку всіх сторін діалогу (УНІВЕРСИТЕТ – РОБОТОДАВЕЦЬ – СТУДЕНТ). Університет отримує можливість підвищення ефективності працевлаштування студентів і випускників, а також актуалізації навчального процесу з урахуванням вимог ринку праці. Роботодавець зацікавлений у діалозі з Університетом, щоб розвивати та навчати фахівців, які після закінчення ВНЗ вже будуть адаптовані до робочого процесу. Студент  фокусує увагу на набутті ним комплексу фахових компетенцій, що необхідні для побудови успішної професійної  кар’єри. 

Переконливим доказом того, що колектив кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів є організація он-лайн діалогу фінансистів-першокурсників спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з роботодавцем – директоркою філії ПрАТ «СК «Провідна» в м. Полтава Бездудною Ларисою Григорівною.

«Професія страхового агента дуже приваблива, бо надає можливість мати стабільні доходи, вільний графік і широке коло спілкування»  –зазначила Лариса Григорівна, чим і зацікавила майбутніх фінансистів.

Пані Лариса провела цікаву он-лайн екскурсію по офісу страхової  компанії «Провідна», під час якої студенти мали можливість, не залишаючи власних домівок, опинитися у робочій атмосфері  сучасної страхової компанії. Розповіла про сутність страхування, посади, які можна обіймати в страховій сфері, актуальність та перспективи страхового бізнесу і, навіть, про рівень заробітних плат.

У жвавій дискусії студенти отримали відповіді на питання щодо ситуацій у яких не буде здійснено страхове відшкодування за різними видами страхування; основних тенденцій розвитку послуг страхування життя та медичного страхування;  можливостей проходження виробничої практики, вимог до претендентів на працевлаштування, дрес-коду та бізнес-етики у страховій компанії.

Актуальною для присутніх виявилась інформація про новий страховий продукт медичного страхування в сучасних умовах пандемії – «СТОП.КОРОНАВІРУС». Це страхування на випадок встановлення діагнозу COVID-19, при якому здійснюється виплата страхового відшкодування в разі стаціонарного лікування при будь-якому перебігу хвороби COVID-19.

Як результат, студенти отримали унікальний досвід спілкування із досвідченим фахівцем страхового бізнесу та корисні поради потенційного роботодавця.

БІЛЬШЕ НОВИН