Eng

22

Ми знову повернулись до дистанційної платформи, отже, глянемо як працюють наші викладачі та студенти

19.10.2020р. студенти групи ГРСб-32 плідно попрацювали на практичному занятті з навчальної дисципліни “Конкурентноспроможність закладів готельно-ресторанного бізнесу”, викладач – к.е.н, доцент Карпенко Віктор Дмитрович.

Сьогодні для студентів 4 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, ОП “Готельно-ресторанна справа” провели лекцію з нової навчальної дисципліни “Внутрішній аудит та контроль в готелі”, викладачка – к.е.н., доцентка Михайлова Наталія Вікторівна.

Студенти академічних груп ГРС б-24, ГРС б інт-31 плідно працювали на практичному занятті з навчальної дисципліни “Фронт-офіс”, викладач – к.т.н., доцент Миронов Денис Анатолійович

20.10.2020 року відбулася лекція для студентів академічних груп ГРС б-41, ГРС б-42, ГРС б-43, ГРС б-44, ГРС б-45, ГРС б інт-21 з навчальної дисципліни “Експертиза якості надання послуг в готельно-ресторанній індустрії “, викладачка – к.т.н, доцентка Рогова Наталія Володимирівна.

20.20.2020 року відбулося практичне заняття з навчальної дисципліни “Фронт-офіс” для студентів ГРС-23, асистентка Дудник С.О.

Розпочали навчання наші іноземні студенти із спеціальності «Комп’ютерні науки»! Кафедра ділової іноземної мови допомагає їм вивчати дисципліни англійською мовою разом з викладачами кафедри математичного моделювання та соціальної інформатики! Пара з групою КН б англ-21, дисципліна «Архітектура обчислювальних систем», доц. Чілікіна Т.В., викл. Кришталь А.М.

Новий тиждень розпочався із пари з групами Тб-11, Тмб-11 та ПТЛб-11. Сьогодні занурилися у вивчення граматики англійської мови, поєднавши теорію з практикою.

Вже зранку вивчаємо стилістичну лексикологію разом з групою ФІЛ-42, дисципліна «Стилістика англійської мови» викл. Кришталь А.М.

Продовжують опановувати іноземну мову онлайн і студенти групи ГРСб-22. У рамках теми “Restaurant Concept and Ambianсе”, працювали над розвитком усного мовлення.  

Якщо ти мрієш стати маркетологом – тобі сюди!!! Навчання дистанційно для студентів спеціальності “Маркетинг” у Полтавському університеті економіки і торгівлі за всіх умов відбувається своєчасно.

Рівно о 8 ранку студенти 2 курсу розпочали методом мозкового штурму навчання з дисципліни “Маркетинг підприємства”.

Практичне з дисципліни провела Анжелла Захаренко-Селезньова, а лекційне заняття провела Наталия Карпенко.

У дружній зацікавленій компаніїї ТРИ пари пролетіли ЯК МИТЬ. Запитаєте що вивчали? – Маркетингові стратегії на підприємстві, матричні методики прийняття стратегічних рішень.

20.10. 2020 доцентом кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ Прасоловою С.П. було  проведено лекцію (2 год.) в режимі відеозв’язку для студентів груп ФКб-41 та ФКб 1нт-21 денної форми навчання з навчальної дисципліни “Банківська справа” за темами “Операції банків в іноземній валюті” та “Основи організації міжнародного банківського бізнесу”, у тому числі розглядалися зміни, запроваджені Законом України “Про валюту та валютні операції”, а також практичні аспекти укладання форвардних та своп-контрактів на валютному ринку України та інші питання.

Також проведено практичне  заняття (2 год.) в режимі відеозв’язку для студентів групи ОАб-11 денної форми навчання з навчальної дисципліни “Фінанси, гроші та кредит”, у тому числі розглядалися проблемні питання та особливості фінансових розрахунків при визначенні фінансових результатів підприємств, особливості формування бюджету домашнього господарства та інші.

БІЛЬШЕ НОВИН