Eng

18

На гостину до Олександра Івановича …

Студенти 5 листопада 2020 року завітали до директора Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги в Полтавській області, доктора наук з державного управління Олександра Івановича Черчатого, який є активним учасником розробки освітньо-професійної програми «Право» ступеня вищої освіти молодший бакалавр спеціальності 081 Право освітня программа «Право».

Під час онлайн-зустрічі молодші бакалаври детальніше ознайомилися з діяльністю Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги на території області, дізналися про його основні завдання та майбутню співпрацю.

Онлайн-зустріч розпочалася із презентації про ключові напрями діяльності, етапи розвитку та функціонування Центру, перелік категорій громадян, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, тощо. Під час розповіді директор звернув увагу на те, що Центр постійно розвивається, удосконалюється. У ньому діє  довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid», спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення. На цій платформі можна знайти необхідну інформацію з тих чи тих актуальних правових питань.

На завершення Олександр Іванович подякував аудиторії, запросив до співпраці й побажав студентам міцного здоров’я. Студенти з цікавістю ставили йому питання за питанням …

68
БІЛЬШЕ НОВИН