Eng
52

Надаємо можливість вивчати українську мову як дистанційно, так і очно

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти Полтавського університету економіки і торгівлі продовжує надавати можливість вивчати українську мову як дистанційно, так і очно.

Цей гнучкий підхід дозволяє іноземним студентам вибрати оптимальний формат навчання залежно від їхніх потреб і можливостей. Дистанційний курс дозволяє студентам навчатися зручно, не виходячи з дому, тоді як очне навчання надає можливість особистого контакту з викладачами та іншими студентами, що сприяє більш ефективному вивченню мови.

“Ми прагнемо забезпечити нашим іноземним студентам максимально комфортні умови для вивчення української мови”, – зазначив проректор з міжнародних зв’язків, в.о. директора ННІМО
доктор технічних наук, професор
Гаркуша Сергій Володимирович Sergii Harkusha . “Надаючи їм можливість вибору між дистанційним та очним навчанням, ми створюємо умови для успішного вивчення мови відповідно до їхніх потреб і рівня підготовки”.

🇺🇦Ця ініціатива спрямована на підвищення якості навчання української мови серед іноземних студентів та сприятиме їхній інтеграції в українське суспільство та культуру.

БІЛЬШЕ НОВИН