Eng

21

Наголос. Обладнання для порятунку. Як підприємці підтримують медиків? Гроші на обладнання лікарень

Під час карантину часто викладачі ПУЕТу стають гостями телеканалу  PTV Полтавське Телебачення, де надають корисні поради глядачам.  Одним із запрошених експертів  програми «Наголос» стала декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу, кандидатка технічних наук – Alina Tkachenkoю

Темою програми стала: «Карантин на Полтавщині: лікарська допомога та обладнання для порятунку від коронавірусу. Діяльність бізнесу під час карантину. Спрямування грошей на обладнання міських лікарень та як не піддаватися паніці».

Аліна Сергіївна розповіла, чи потрібно робити ажіотаж у супермаркетах  і закуповувати все й відразу, які правила зберігання продуктів харчування під час карантину та яку можливу небезпеку вони несуть через надмірну кількість вдома. Важливо обмежити часті походи до магазину і вихід із ситуації є: продумати свій раціон харчування, наприклад на 5 днів і скласти відповідний список необхідних продуктів, які потрібно придбати. Уважно ставитися до вибору, звертати увагу на умови зберігання та терміни придатності товарів. Так ви убережете себе від можливої небезпеки. Піклуйтеся про себе та рідних!

БІЛЬШЕ НОВИН