Eng

17

НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ

Цього року пандемія COVID19 та карантинні обмеження внесли свої корективи не лише у проведення заходів, присвячених Global Money Week, а й у процес нагородження учасників та переможців, відклавши його на тривалий термін.

Тому з великим задоволенням викладачі кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ цими днями провели церемонію нагородження учнів Полтавської ЗОШ № 8 ім. Панаса Мирного та Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26, які під час он-лайн гри «Фінансовий батл» приємно вразили своїм завзяттям та зацікавленістю до актуальних питань з економіки та фінансів,  інтелектом та креативом під час проходження фінансових головоломок.

Високий рівень з фінансової грамотності та оригінальні варіанти її підвищення для нашої молоді з урахуванням сучасних світових тенденцій продемонструвала студентка 3 курсу Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Гаращук Анастасія у ході участі в oн-лайн конкурсі «Фінансова грамотність – шлях до незалежності», за що була нагороджена дипломом за І місце та подарунком від ПУЕТ.

А під час екскурсії до м. Харків, що була організована кафедрою для студентів-фінансистів ПУЕТ, свої нагороди отримала і команда-переможець студентів 3 курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, які достойно вибороли перемогу в своїх супротивників фінансового батлу, демонструючи ерудицію, кмітливість, а в деяких питаннях гумор та акторську майстерність.

Щиро дякуємо всім учасникам заходів, що організовує та проводе кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ, за активність та позитив.

БІЛЬШЕ НОВИН