Eng
46

НАЙТЕПЛІШІ ЕМОЦІЇ В УТВ НАПЕРЕДОДНІ ЗИМОВИХ СВЯТ!

Останні заняття в цьому календарному році та святкування з нагоди новорічних свят відбулися в Університеті третього віку ПУЕТ минулої суботи. Під час кураторських годин і практичних занять в особливо теплій атмосфері добра та щирості більшість слухачів УТВ підбивали певні підсумки власних здобутків цього року й будували плани на прийдешній. З теплом в душі вони згадували власні досягнення в опануванні нових предметів, яскраві моменти тренінгів та майстер-класів, найцікавіші зустрічі з відомими особистостями та професіоналами своєї справи. Не менш натхненно ними будувалися плани на наступний рік, під час їх обговорення часто лунали фрази «більше зустрічей», «потрібно ще це розглянути…», «було б цікаво організувати зустріч з…». Дивлячись на енергію та жагу до життя наших слухачів, розумієш, у чому секрет вічної молодості – у щирості, прагненні, енергії, добрі та небайдужості.

Розкладом цього навчального дня було передбачено й святкування Нового року в холі другого поверху університету, що відбувалося з дотриманням усіх карантинних вимог. До присутніх зі святковими привітаннями звернулися ректор ПУЕТ О. Нестуля та С. Нестуля. Вітаючи слухачів, викладачів і всіх небайдужих до цього грандіозного громадського проєкту учасників, вони щиро побажали здоров’я, добробуту, мира, а залишатися завжди такими ж допитливими, енергійними, позитивними та ентузіастами своєї справи!

Після привітань усі присутні мали честь укотре долучитися до світлого та прекрасного, адже учасники театральної студії та танцювального колективу УТВ підготували чудовий концерт. 

1746
БІЛЬШЕ НОВИН