Eng

18

Найтриваліше стажування ПУЕТівців у Китаї завершено

Завжди, коли студенти ПУЕТ перебувають на стажуванні за кордоном, ми проживаємо цей період разом із ними, підтримуючи зв’язок: хвилюємося під час перельоту, допомагаємо в адаптації на місці та під час вирішення поточних робочих питань і проблем, намагаємося підтримувати їх психологічно й завжди з нетерпінням чекаємо на їх повернення, щоб почути з перших вуст про їх враження.

28 лютого 2019 року ми з радістю зустрічали наших студентів-учасників програми стажування в Китаї, яке розпочалося в лютому 2018. Минув рік, і ось вони вдома.

Китай вважається екзотичною країною для тих, хто обирає стажування за кордоном. Ця країна та її люди зовсім не схожі на жодну іншу країну. Різниця культур та менталітету звісно відіграє значну роль під час комунікації між нами та нашими китайськими партнерами, але наші студенти довели, що здатні знаходити спільну мову та комунікувати з різними людьми, не маючи ніяких перепон у мові чи культурі.

Під час зустрічі студенти та завідувач сектора з організації міжнародних професійних стажувань Бичкова Анна Григорівна обговорили результати стажування та можливість подальшої співпраці ПУЕТ із рестораном Сюшуй Байхе в місті Лоян (Китай) щодо організації стажування для студентів. За пропозиціями студентів, на підставі отриманого досвіду, провели спільну роботу з удосконалення умов праці за трудовим договором. У процесі вибору партнера та подальшої співпраці щодо організації стажувань вирішальне слово завжди залишається за нашими студентами. Завдяки їх відгукам і пропозиціям було вирішено, що програма стажування в Китаї буде продовжуватися!

Запрошуємо всіх охочих до участі!

За детальною інформацією звертайтеся до Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ: каб. 216, тел.: 509795 або на електронну пошту internship.puet@gmail.com