Eng

19

Науковці кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин долучились до розробки Національної економічної стратегії 2030

6 листопада 2020 року Президент та Прем’єр-міністр України презентували Аудит української економіки та Вектори економічного розвитку 2030, які стануть основою для Національної економічної стратегії 2030. Документ розроблений робочою групою Кабінету Міністрів України разом з експертним середовищем, до якого ввійшли представники бізнесу, влади, науковці, міжнародні аналітики.

Науковці кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин доєднались до розробки Національної економічної стратегії 2030. Директор Департаменту економіки і інвестицій, доцентка, к. е. н. Віта Клименко та заступник директора Департаменту економіки і інвестицій – начальник Управління стратегічного розвитку, доцентка, к. е. н. Світлана Туль, які за сумісництвом здійснюють науково-викладацьку діяльність, є учасниками робочої групи напряму «Регіональний Розвиток» у рамках розробки Національної економічної стратегії 2030. Вони активно долучаються до ініціатив щодо розробки Національної економічної стратегії 2030, зокрема ними надані рекомендації щодо: створення Управлінь із муніципальної статистики при міських, районних (районних у містах), сільських, селищних радах; стимулювання закладів вищої освіти, зокрема приватної власності, до розробки сучасних освітніх програм із публічного адміністрування за другим (магістерським) рівнем для підготовки посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців (територіальних управлінців) тощо.

Стратегічна мета напряму «Регіональний Розвиток» полягає в підвищенні інституційної спроможності органів місцевого самоврядування та наданні їм усіх необхідних інструментів для забезпечення розвитку регіонів і підвищення рівня життя.

65
БІЛЬШЕ НОВИН