Eng

55

НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ВИРОБНИКІВ КОМБІКОРМІВ ТА ПРЕМІКСІВ

Розвиток українського ринку комбікормів та преміксів з орієнтацією на експорт до країн Євросоюзу все частіше змушує виробників впроваджувати системи управління безпекою продукції, відповідно до вимог міжнародних стандартів. Особливий інтерес для виробників кормів, кормових добавок, інгредієнтів та преміксів становить стандарт GMP+ (Вимоги до системи менеджменту безпеки кормів).

Наша мета – допомогти виробникам комбікормів та преміксів покращити якість змішування кормів з використанням мікротрейсерів та встановити відповідність продукції вимогам стандарту GMP+ (В1 та В2), який підтверджує безпеку кормів. Надати гарантії споживачеві щодо якості виробництва кормових інгредієнтів і кормів.

Науково-технічний центр ПУЕТ здійснює перевірку якості змішування та контамінації кормів та преміксів за допомогою мікротрейсерів на відповідність стандартам GMP+.

Роботи виконуються творчим колективом:

Семенов А.О. –  доцент кафедри ТБЕМС, керівник творчого колективу

Сахно Т.В. – професор кафедри ТБЕМС.

Хмельницька Є.В. –  доцент кафедри ТБЕМС.

Нашими клієнтами вже стали провідні виробники кормів, преміксів, ветеринарних препаратів для яких виконані наступні науково-дослідні роботи:

1. «Перевірка якості змішування і контамінації сухих сумішей мікротрейсерами». Замовник – ТОВ «СК КОРМ».

2. «Перевірка якості змішування і контамінації сухих кормів мікротрейсерами» та «Перевірка якості змішування і контамінації преміксів мікротрейсерами». Замовник – ТОВ «МЕГА КОРМ».

3. «Перевірка якості змішування кормів мікротрейсерами». «Перевірка якості змішування вітамінних та мінеральних преміксів мікротрейсерами». Замовник – ТОВ «Кормотех.

4. «Перевірка якості змішування ветеринарних препаратів». Замовник – ТОВ «Ветсинтез».

В ході виконання науково-дослідних робіт проведена оцінка ступеня однорідності комбікормової продукції шляхом визначення вмісту мікротрейсерів та розраховані величини стандартного відхилення та коефіцієнти варіації.

Контактна інформація:

Анатолій Семенов, тел. +380509884435, e-mail: asemen2015@gmail.com.

Taмара Сахно, тел. +380993051665, e-mail: sakhno2001@gmail.com.

БІЛЬШЕ НОВИН