Eng
9

Навчальний семінар «Інструменти ефективної комунікації з людьми з ментальною інвалідністю»

28.03.2024 команда «ФІКУС» провела перший навчальний семінар з важливої теми «Інструменти ефективної комунікації з людьми з ментальною інвалідністю».

Захід відбувся у Полтавському університеті економіки і торгівлі.

На семінарі учасники отримали безцінні знання та навички, які допоможуть їм розбудовувати суспільство рівних можливостей та створювати комфортний простір для всіх. Учасники семінару розглянули аспекти ментальної інвалідності, провели інтерактивні вправи та кейси для практичного засвоєння інструментів ефективної комунікації, отримали поради та настанови від експертки Гнітій Надії у сфері інклюзивної освіти та обговорили питання для формування практичних ідей.

Дякуємо усім, хто долучився до цього заходу! Бажаємо, щоб наше ставлення одне до одного стало ще теплішим, з розумінням, повагою та добром.

З нетерпінням чекаємо на подальших заходах і співпраці у майбутньому!

___

Проєкт  «Зрозумій нас» створений в межах програми UPSHIFT, яку в Полтавській області реалізує ГО «НоваПолтава» за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW

70
БІЛЬШЕ НОВИН