Eng

30

Навчання на курсах підвищення кваліфікації МІПК

У період із 18 по 22 жовтня 2021 року відбулося навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за акредитованою спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, автором яких є доктор педагогічних наук, директор Навчально-наукового інституту лідерства Нестуля Світлана Іванівна.

Протягом навчання слухачі опрацювали матеріали згідно з обраними програмами курсів підвищення кваліфікації, а саме:

  • «Удосконалення майстерності викладача при застосуванні інтерактивних методів навчання»;
  • «Розвиток професійних компетентностей сучасного педагогічного працівника»;
  • «Інноваційні методики навчання»;
  • «Інноваційні технології навчання у вищій школі».

Основною метою курсів підвищення кваліфікації є розвиток у слухачів професійної компетентності щодо фахових методик та інноваційних технологій використання, моделювання й конструювання інтерактивних методів навчання, використання інформаційно-комунікативних і цифрових компетентностей.

Під час вебінару слухачі ставили питання та обговорювали теми, які сприятимуть підвищенню професійного розвитку науково-педагогічних і педагогічних працівників. Слухачам запропоновано активні методи та техніки інтерактивного навчання, діяльнісного та компетентнісного підходів, що формують креативність і творче мислення педагогів у системі їх професійного зростання та розвитку для ефективної реалізації освітнього процесу.

Наприкінці навчання слухачі курсів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

БІЛЬШЕ НОВИН